Obniżamy raty

Osoby należące do grona naszych Klientów często posiadają już zobowiązania w formie kredytów ratalnych, kart kredytowych, limitów w koncie. Wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom, oferując pomoc w szybkim i skutecznym obniżeniu miesięcznych obciążeń.

Powiemy Ci jak obniżyć miesięczne zobowiązania kredytowe

Płać mniejsze raty dopasowane do Twoich możliwości

W przypadku posiadanych już zobowiązań kredytowych, bardzo ważne jest przeanalizowanie ich pod kątem kosztów poszczególnych kredytów i ewentualne zmodyfikowanie lub zamiana, mające na celu zmniejszenie odsetek i rat lub kupno tańszej waluty na spłatę rat kredytów hipotecznych.

Oferujemy szeroko rozumiane porady kredytowe i finansowe, a nasi specjaliści podejmują się wskazywania Państwu najlepszych ofert na rynku oraz pomagają w załatwieniu formalności z tym związanych.

Propozycja dla Ciebie

Zamień wiele kredytów, kart kredytowych i linii w jeden tańszy produkt kredytowy. Zyskasz dodatkowe środki i oszczędzisz pieniądze. Zwiększysz również swoją zdolność kredytową i ocenę w BIKu.

Zmniejszamy raty, dzięki czemu nasi Klienci uzyskują dodatkowe pieniądze, które można przeznaczyć na oszczędzanie lub inny dowolny cel.

Dowiedz się jak zaoszczędzić na kredycie hipotecznym. Bez opłat, na zawsze.

Chcesz się umówić na spotkanie z doradcą?
Skontaktuj się z nami