Biznes Plan

Inwestowanie to trudna sztuka. Inwestycja rozpoczyna się m.in. od zaplanowania finansowania i analizy wrażliwości, oszacowania zysków i kosztów. To tylko kilka z wielu elementów Biznes Planów.

Planowanie inwestycji

Planowanie jest systematycznym postępowaniem związanym z rozwojem, ukierunkowanym na osiągnięcie celów założonych w biznesie prowadzących w ostatecznym rachunku do osiągnięcia wysokich dochodów lub zysków.

 

Podstawowym zadaniem planowania w firmie jest wyszukiwanie okazji i prowadzenie analizy oraz dokonywanie oceny i wyboru różnorodnych propozycji wprowadzenia na rynek własnej produkcji lub świadczonych usług.

 

Biznes Plan jest formą szczegółowego przedstawienia sposobu postępowania określającego dlaczego i jak przedsiębiorstwo może osiągnąć szczegółowe cele lub inaczej : jak powinno realizować założone zadania.

Wymogi banków

Sposób, w jaki należy przygotować biznes plan na potrzeby kredytu bankowego jest ściśle regulowany wytycznymi i zasadami określonymi dla tego typu dokumentu.

 

Dzięki naszemu doświadczeniu otrzymasz biznes plan dopasowany do wymagań instytucji finansującej wraz z pełną analizą finansową i jakościową przedsięwzięcia.

 

Powiedz nam jaki masz pomysł a my przelejemy go na papier!

Chcesz się umówić na spotkanie z doradcą?
Skontaktuj się z nami

Tagi: Biznes plan, prognozy finansowe, kredyty inwestycyjne